Oferta Atrakcji


Animatorzy zabaw dla dzieci

Animatorzy to fantastyczny sposób na chwilę czasu wolnego. Nasi pracownicy chętnie zjawią się, by zaopiekować się Państwa pociechami. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego każde spotkanie z dziećmi jest wcześnij omawiane.

Profesjonalni Animatorzy dołożą wszelkich starań, by dzieci były zadowolone. Z uwagi na różne grupy wiekowe mamy zaplanowane wiele scenariuszy, które zawsze staramy się wybrać do wieku dzieci.

Nigdy nie ma dwóch takich samych zabaw. Różne dzieci, różne koncepcje. Najlepszym dowodem na to jest chusta Klanza, która rozwija wyobraźnię dzieci, uczy kreatywności i indywidualnego myślenia oraz dostosowania się do danej sytuacji.


posiadamy wielkie doświadczenie w animator warszawa,animacje dla dzieci     

Po świetnej zabawie zawsze należy zadbać o swoją kondycję fizyczną, dzięki naszym Animatorom i atrakcją:
- przeciąganie liny
- rzut podkową do celu
- wyścigi w workach
- oraz wiele innych
- konkurencje sportowe z nagrodami


posiadamy wielu doświadczonych animatorzy do zabaw z dziećmi,animator warszawa

Najczęstszymi klientami są firmy oraz rodzice, u których przeprowadzaliśmy już animacje. Każdego dnia dodajemy nowe scenariusze zabaw, które zazwyczaj podsuwają nam dzieci. To dzięki nim codziennie mamy siły do zabaw i kochamy to co robimy.
Dodatkowym atutem jest nasz profesjonalny sprzęt, który zawsze ze sobą mamy.
Zależy nam też na włączaniu rodziców do zabaw. Poszerzają się wtedy więzi rodzinne, a zabawa jest jeszcze... zabawniejsza.Koszt wynajmu animatora :


1h - 250 zł ( każda kolejna 110 zł )
* podana kwota zawiera podatek VAT

dla nas każda impreza jest ważna animator dla dzieci,wynajem animatora dla dzieci


 TAGI: animator, animatorki warszawa, animatorki zabaw, animator zabaw, animatorzy, animatorzy dla dzieci, animatorka, animatorka dla dzieci, animatorka warszawa, animatorka zabaw, animatorki, animatorki dla dzieci, animator dla dzieci, animator warszawa, animatorzy warszawa, animatorzy zabaw.