Oferta Atrakcji


Trampoliny!

Wypożyczamy też trampoliny dla dzieci, które są świetną zabawą. Do trampoliny dołączany siatkę zabezpieczającą i instruktora, który zapeni bezpieczeństwo nawet najbardziej żywym dzieciom.
Trampoliny wypożyczamy na minimum na 4 godziny, ponieważ montaż trwa dość długo - ok. 1,5 godziny. Cena wynajmu to tylko czas zabawy, montaż jest darmowy! Instruktor zajmie się Twoim dzieckiem przez ten cały czas, a Ty masz czas dla siebie!
Trampolinę można rozłożyć w każdym miejscu, gdzie jest 5-6 metrów przestrzeni.trampolinawynajem trampolin

Trampolina jest świetną atrakcją ruchową dla dzieci,jest w pełni bezpieczną atrakcją,ponieważ zamontowaliśmy specjalne dodatkowe zabezpieczenia,oraz na każdej imprezie jest obecny nasz instruktor-opiekun,czuwający nad dzieciakami.Dla nas tak samo ważna jest dobra zabawa,jak i bezpieczeństwo .

wynajem trampolin dla dzieci,trampoliny wypozyczalnia warszawa

Koszt wynajmu trampoliny :

4h - 600 zł ( każda kolejna 120 zł )
* ze względu na długi czas montażu minimalny czas zamówienia to 4 godziny


wypożyczalnia trampolin warszawa,trampolina na imprezę

wynajem trampolin wraz z opiekunem warszawa,trampolina do wynajęciaTAGI: trampolina, trampolina warszawa, trampoliny, wynajem trampolin warszawa, wynajem trampolin, wynajem trampoliny, trampoliny warszawa, wynajem trampoliny warszawa, wypożyczalnia trampolin, wypożyczalnia trampoliny.